Jak spędzają wolny czas modelki?

Udostępnij Tweetnij Wykop
shutterstock.com
Kariera modelki ma swoje plusy i minusy. Życie na walizkach i ciągłe podróżowanie, które większość z nas odbiera jako połączenie pracy z przyjemnością, może być wyczerpujące. Wyjazdy, brak czasu dla bliskich i masa obowiązków sprawiają, że kiedy tylko sesje zdjęciowe są dopięte na ostatni guzik, a do kolejnych tygodni mody zostaje trochę wolnego czasu, dziewczyny robią sobie wakacje. Jak lubią spędzać wolny czas?

W świecie mody luźniejszym miesiącem, w którym niewiele się dzieje, jest sierpień. Wówczas redakcje modowych magazynów pustoszeją – wakacyjne wydania przygotowywane są wcześniej, tygodnie mody zaczynają się dopiero we wrześniu, a agencje modelek pozwalają sobie na chwile wytchnienia. Wolny czas modelki spędzają na regenerowaniu się, relaksowaniu oraz ładowaniu baterii na nadchodzący pracowity okres.

W tym czasie najgorętsze nazwiska z branży zasypują nas w mediach społecznościowych zdjęciami z egzotycznych wakacji. W zeszłym roku Rosie Huntington-Whiteley dzieliła się z fanami wrażeniami ze zwiedzania rajskiej Nowej Zelandii. W tym odpoczywała już na egzotycznych wyspach. Angielska modelka uwielbia Nowy Jork, Paryż i Londyn. Nie rezygnuje jednak z dalszych, egzotycznych podróży.

Adriana Lima ma to szczęście, że urodziła się w słonecznej Brazylii. Aniołek Victoria’s Secret, kiedy wypełni już obowiązki związane z byciem ambasadorką jednej z najbardziej prestiżowych bieliźnianych marek na świecie, wraca do rodzinnego kraju, aby cieszyć się wolnymi chwilami spędzanymi z dwiema córkami. Nie oznacza to jednak, że Lima tylko tak zagospodarowuje czas wolny od pracy. W zeszłym roku mogliśmy oglądać na jej Instagramie migawki z bajkowej Grecji. Co ciekawe, modelka uwielbia zabijać wolny, czas ćwicząc na siłowni. Jej ulubionym treningiem jest boks. Trenuje, kiedy tylko się da.

Piękna Miranda Kerr wolny czas spędza kreatywnie. Na Instagramie 34-letniej Australijki znajdziemy zdjęcia, na których prezentuje, co ugotowała. Modelka uwielbia zdrowy styl życia i chwile wolne od pracy poświęca na eksperymentowanie z fit-przepisami w kuchni. Jednym z jej ostatnich sukcesów jest orzechowy placek, na widok którego cieknie ślinka. Gwiazda kursuje między Nowym Jorkiem, w którym ma apartament, a słoneczną Australią, z której pochodzi. Wolny czas ma zorganizowany.

Heidi Klum jest mistrzynią w łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Niemiecka modelka do perfekcji opanowała organizację czasu, który musi dzielić między liczną rodzinę, a karierę. 43-letnia gwiazda projektuje własną kolekcję bielizny, promuje ją, udziela się w programach telewizyjnych, zajmuje się czwórką dzieci i jeszcze znajduje czas dla siebie. Niemka uwielbia pojawiać się na wielkich galach –zachwyca na festiwalach filmowych w Cannes, kibicuje artystom z widowni Grammy. Kiedy tylko pojawia się na Lazurowym Wybrzeżu, organizuje czas tak, aby wykorzystać gorące francuskie słońce. Jej zdjęcia w kusym bikini podbijają media społecznościowe.

Po zakończeniu kampanii zdjęciowych i obejrzeniu pokazów na tygodniach mody Kate Moss wreszcie ma czas dla siebie. Kultowa modelka spędza czas ze znajomymi – fotografowie nie przepuszczą okazji, aby zrobić jej zdjęcie. Odwiedza ulubione miejsca w Londynie. Drugim sposobem spędzania wolnego czasu przez modelkę jest podróżowanie - w tym wygrzewanie się na jachtach u wybrzeży Francji.

Udostępnij Tweetnij Wykop